Kavel 1102 zilveren tabaksdoos, A. Presburg Haarlem 1948
Kavel 1102. zilveren tabaksdoos, A. Presburg Haarlem 1948

Een 20e eeuwse tweede gehalte (835/1000) zilveren tabaksdoos. Vierkant model met houten interieur. Aan de onderzijde gekeurd met lopende leeuw, minervakopje, meesterteken AP3 = A. Presburg, Haarlem en jaarletter N (1948)

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 4 x 11,5 x 8,5 cm
Conditie Lichte gebruikssporen
Huidig bod € 140
Verkocht voor € 140
Vorig kavel Volgend kavel