Kavel 1279 Zilveren tabaksdoos, Willem Jansz Kooiman Schoonhoven 1868
Kavel 1279. Zilveren tabaksdoos, Willem Jansz Kooiman Schoonhoven 1868

Een antieke 19e eeuwse tweede gehalte (835/1000) zilveren tabaksdoos, vierkant model, met geribde rand, de deksel gegraveerd. Aan de binnenzijde stippelgravure ‘T.F. Abma 1875’ en meesterteken ‘WK122’ = Willem Jansz Kooiman, werkzaam te Schoonhoven van 1856 tot 1883, jaarletter I (1868), tevens gekeurd met lopende leeuw en minervakopje.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 13,5 x 8 x 2,5 cm
Conditie Met gebruikssporen (lichte deukjes, oude reparatie in hoekje deksel, onderkant wat sleets
Huidig bod € 140
Verkocht voor € 140
Vorig kavel Volgend kavel