| Kavel | 1377. Engelse School 19e eeuw |
| Omschrijving | Schilderij olieverf op doek. Een Engelse boerenhoeve. Gesigneerd met monogram ED voor Ethal Dailey 1889. |
| Taxatiewaarde | € 60 - € 80 |
| Veiling | Sessie IV - 27 maart 2025 |
| Afmetingen | 31 x 40 cm, lijst 54 x 46 cm |
| Huidig bod | € 65 |
| Verkocht voor | € 65 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |