| Kavel | 1148. Gouden zegelring |
| Omschrijving | Een Nederlandse 20e eeuwse 14 karaats (585/1000) geelgouden zegelring met familiewapen met o.a. vis en sterren. Gekeurd met eikenblaadje. |
| Taxatiewaarde | € 200 - € 300 |
| Veiling | Sessie IV - 27 maart 2025 |
| Huidig bod | € 300 |
| Verkocht voor | € 300 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |