| Kavel | 1365. Hendrik Elias Roodenburg (1895-1987) |
| Omschrijving | Ets op papier, 'Hindeloopen'. Rechtsonder gesigneerd Hendrik Elias Roodenburg (Den Haag 1895 - Wassenaar 1987), gedateerd 1962. |
| Taxatiewaarde | € 50 - € 70 |
| Veiling | Sessie IV - 27 maart 2025 |
| Afmetingen | 11 x 16 cm |
| Huidig bod | € 20 |
| Verkocht voor | € 20 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |