| Kavel | 1370. Hendrik Elias Roodenburg (1895-1987) |
| Omschrijving | Ets op papier, de Oldehove te Leeuwrden. Rechtsonder gesigneerd Hendrik Elias Roodenburg (Den Haag 1895 - Wassenaar 1987), gedateerd 1920. Oplage 15/100. |
| Taxatiewaarde | € 50 - € 70 |
| Veiling | Sessie IV - 27 maart 2025 |
| Afmetingen | 32,5 x 25,5 cm, lijst 47 x 39 cm |
| Huidig bod | € 25 |
| Verkocht voor | € 25 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |