| Kavel | 1503. Lot van zeven stuks zilveren schepwerk. |
| Omschrijving | Lot met zeven stuks tweede gehalte (835/1000) zilveren schepwerk. Bestaand uit twee zuurvorken, drie suikerscheppen, tafelschuiver en een pasteischep. Diverse meesters en jaarletters. Voornamelijk 19e eeuws. |
| Taxatiewaarde | € 100 - € 150 |
| Veiling | Sessie IV - 27 maart 2025 |
| Startbod | € |
| Vorig kavel | Volgend kavel |