Kavel 2093 17e of 18e eeuwse zilveren borstel
Kavel 2093. 17e of 18e eeuwse zilveren borstel

Een antieke 17e of 18e eeuwse zilveren borstel. Ovaaal model, met ongeïdentificeerd meesterteken ‘BI’ en jaarletter B’.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Lengte 7 x 5 cm
Conditie Gebruikssporen, deukjes
Huidig bod € 55
Verkocht voor € 55
Vorig kavel Volgend kavel