Kavel 1997 18e eeuwse zilveren naaldenkoker
Kavel 1997. 18e eeuwse zilveren naaldenkoker

Een antieke 18e eeuwse zilveren naaldenkoker, Louis XV stijl, met jachtvoorstellingen. Aan de bovenzijde gegraveerd met monogram AB. Aan de onderzijde met resten van een meesterteken.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Licht sleets
Conditie Lengte 10,5 cm
Huidig bod € 70
Verkocht voor € 70
Vorig kavel Volgend kavel