Kavel 2011 19e eeuws schildpad lepeldoosje met zilveren lepeltjes
Kavel 2011. 19e eeuws schildpad lepeldoosje met zilveren lepeltjes

Een antiek 19e eeuws schildpad lepelkistje, gevuld met zilveren suikerschepje, twee 19e eeuwse zilveren theelepels en negen kleine derde gehalte (800/1000)zilveren lepeltjes, bekroond met bokkepoot.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen 5,5 x 15 x 7,5 cm
Conditie deksel dof en met barstje, beschadigingen achterzijde
Huidig bod € 90
Verkocht voor € 90
Vorig kavel Volgend kavel