Kavel 1979 19e eeuws zilveren luciferdoosje en twee uierprikkers
Kavel 1979. 19e eeuws zilveren luciferdoosje en twee uierprikkers

Lot: een antiek 19e eeuws tweede gehalte (835/1000) zilveren luciferdoosje, achtkantig model, met geribd decor. Met onduidelijk meesterteken (AC?), tevens gekeurd met zwaardje. Met daarbij twee uierprikkers.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen Lengte doosje 6 cm
Huidig bod € 40
Verkocht voor € 40
Vorig kavel Volgend kavel