Kavel 2006 19e eeuwse geboortelepel, bekroond met paard
Kavel 2006. 19e eeuwse geboortelepel, bekroond met paard

Een antieke vroeg 19e eeuwse Fries zilveren geboortelepel met getorste steel, bekroond met een paard. Zonder inscriptie, aan de voorzijde van de bak gekeurd met belastingkeur ‘V’, aan de achterzijde met onduidelijk meesterteken (paard?).

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Lengte 19 cm
Huidig bod € 50
Verkocht voor € 50
Vorig kavel Volgend kavel