Kavel 1922 19e eeuwse geboortelepel met gegraveerd familiewapen en datering 1842
Kavel 1922. 19e eeuwse geboortelepel met gegraveerd familiewapen en datering 1842

Een antieke 19e eeuwse tweede gehalte (835/1000) zilveren geboortelepel, getorste steel, bekroond met Charitas (vrouw met twee kinderen). Op de achterzijde met gravering van een familiewapen, stippelgravure ‘R.A.K’ en tekst ‘Rinke Alberts Koopmans Geboren den 25 Juny 1842’. Onduidelijk gekeurd.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Bak licht gedeukt, steel met oude reparatie
Conditie Lengte 18 cm
Huidig bod € 80
Verkocht voor € 80
Vorig kavel Volgend kavel