Kavel 1946 Acht 18e eeuwse zilveren hoekstukken, Theodorus Pas Leeuwarden
Kavel 1946. Acht 18e eeuwse zilveren hoekstukken, Theodorus Pas Leeuwarden

Lot van acht 18e of vroeg 19e eeuwse zilveren hoekstukken voor op een Bijbel, met voorstelling van (vermoedelijk) apostels. Enkele exemplaren gemerkt ‘PAS’ = mr. Theodorus Pas, werkzaam te Leeuwarden vanaf 1791

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Diverse afmetingen
Conditie Lichte gebruikssporen
Huidig bod € 190
Verkocht voor € 190
Vorig kavel Volgend kavel