Kavel 2036 Ansichtkaartenalbum
Kavel 2036. Ansichtkaartenalbum

Een ansichtkaartenalbum gevuld met voornamelijk vroeg 20e eeuwse ansichtkaarten, o.a. kaart verstuurd uit Nagasaki 1919 naar Den Haag, fotokaarten Hong Kong, de Chinese Muur, Penang (Maleisië), Kuala Lumpur, Singapore, Delhi, Cambodja, Sri Lanka, DJibouti, Australië, Nieuw-Zeeland, Zuid-Afrika, Havana, Madeira, Algerije, Tunesië Egypte, Jerusalem etc.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 41 x 26,5 cm
Conditie Album beschadigd, kaarten veelal in goede staat
Huidig bod € 200
Verkocht voor € 200
Vorig kavel Volgend kavel