Kavel 2184 Antieke 19e eeuwse stoof met tegels
Kavel 2184. Antieke 19e eeuwse stoof met tegels

Een antieke 19e eeuwse eikenhouten gestoken stoof, met aan de zijkanten drie tegels met herders en landschapsdecor, aan de bovenzijde met Turkse knoop. Aan metalen greep.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen HBD 17,5 x 21,5 x 20 cm
Conditie Redelijke staat, enkele krimpscheuren, één tegel met beschadiging aan hoek
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel