Kavel 1984 Bronzen sculptuur, Thaise tempelwachter
Kavel 1984. Bronzen sculptuur, Thaise tempelwachter

Bronzen beeld op marmeren sokkel, voorstelling van een Thaise tempelwachter, gedeeltelijk verguld. Op wit marmeren sokkel.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen Hoogte 30 cm
Conditie Lichte gebruikssporen
Huidig bod € 45
Verkocht voor € 45
Vorig kavel Volgend kavel