Kavel 2077 Douwe Hansma (1818-1891) - schoorsteenstuk
Kavel 2077. Douwe Hansma (1818-1891) - schoorsteenstuk

Een 19e eeuws schilderij olieverf op doek, 107 x 49 cm. Zgn schoorsteenstuk. Voorstelling: Oma met kleinkind en hond in landschap. Gesigneerd D. Hansma = Douwe Hansma (Dokkum 1818-Sneek 1891) Gelijst. Behoeft restauratie

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Huidig bod € 25
Verkocht voor € 25
Vorig kavel Volgend kavel