Kavel 1944 Drie grote aardewerken schotels, Tichelaar Makkum
Kavel 1944. Drie grote aardewerken schotels, Tichelaar Makkum

Lot van drie 20e eeuws blauw-wit aardewerken schotels, één pauwenbord, twee met floraal decor. Allen gemerkt Tichelaar Makkum.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen Doorsnede 34, 35 en 36 cm
Conditie Minieme randflinters
Huidig bod € 45
Verkocht voor € 45
Vorig kavel Volgend kavel