Kavel 1901 Drie Italiaanse polychrome tafelstukken met fruitdecor, 20e eeuw
Kavel 1901. Drie Italiaanse polychrome tafelstukken met fruitdecor, 20e eeuw

Lot van drie 20e eeuwse Italiaanse polychrome tafelstukken, in de vorm van manden, gevuld met fruit. Kleinste exemplaar gemerkt ‘Italy’.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Hoogste exemplaar 34 cm, breedste exemplaar 50 cm lang
Conditie Lichte beschadigingen
Huidig bod € 95
Verkocht voor € 95
Vorig kavel Volgend kavel