Kavel 2236 Een porseleinen koffie en theeservies.
Kavel 2236. Een porseleinen koffie en theeservies.

Een groot deel van een porseleinen koffie en theeservies. Polychroom tranfere patroon van vogels en vlinders. Toegeschreven aan de fabriek van MOSA, Maastricht. ca 1920.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Grootste koffiekan is 21 cm hoog.
Conditie Gebruikssporen.
Huidig bod € 30
Verkocht voor € 30
Vorig kavel Volgend kavel