Kavel 1925 Geboortelepel, Wytske Ruurds Wynia Britswerd 1815
Kavel 1925. Geboortelepel, Wytske Ruurds Wynia Britswerd 1815

Een antieke 19e eeuwse tweede gehalte (835/1000) zilveren geboortelepel, getorste steel, bekroond met Het Geloof (met kruis) & de Hoop (met anker). Met inscriptie ‘Wytske Ruurd Winia geboren den 15 december 1815’. Vermoedelijk betreft het Wytske Ruurds Wynia, zij is geboren op 25 december 1815 in Britswerd, Baarderadeel, Littenseradeel (Friesland). Met onduidelijk meesterteken.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Lengte 18 cm
Conditie Lichte gebruikssporen
Startbod
Verkocht voor € 60
Vorig kavel Volgend kavel