Kavel 1885 Gien Brouwer (1944)
Kavel 1885. Gien Brouwer (1944)

Schilderij, olieverf op doek. Opvliegende eenden bij avondrood. Rechtsonder gesigneerd ‘G.v.d.Velde’ = Gien Brouwer (Waddinxveen, 1944).

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen 80 x 60 cm
Conditie Over het algemeen goede staat
Huidig bod € 240
Verkocht voor € 240
Vorig kavel Volgend kavel