Kavel 2149 Grote 18e eeuwse Delfts aardewerken schotel
Kavel 2149. Grote 18e eeuwse Delfts aardewerken schotel

Een grote antieke 18e eeuwse Delfts aardewerken schotel, met blauw-wit decor van bloemenvaas. Ongemerkt.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Doorsnede 35,5 cm
Conditie Met schilfers en chips
Huidig bod € 45
Verkocht voor € 45
Vorig kavel Volgend kavel