Kavel 2050 Grote wandschotel, Tichelaar Makkum
Kavel 2050. Grote wandschotel, Tichelaar Makkum

Een 20e eeuwse polychroom gedecoreerde aardewerken sierschotel, Tichelaar Makkum, met voorstelling van een bloemenmand.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Doorsnede 44,5 cm
Conditie Minieme flinter achterzijde 3 mm
Huidig bod € 90
Verkocht voor € 90
Vorig kavel Volgend kavel