Kavel 1974 H. Hareen. Schilderij, landschap daken van huizen. Vroeg 20e eeuws.
Kavel 1974. H. Hareen. Schilderij, landschap daken van huizen. Vroeg 20e eeuws.

Een schilderij olieverf op paneel. Landschap met daken van diverse huizen. Gesigneerd. op achterzijde H. Hareen. Gelijst

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen 35 x 44 cm
Conditie Enkele beschadigingen en craquelé in de verf.
Huidig bod € 20
Verkocht voor € 20
Vorig kavel Volgend kavel