Kavel 2122 Hendricus Johannes van den Ende (1908-1998) - 'bij Genemuiden
Kavel 2122. Hendricus Johannes van den Ende (1908-1998) - 'bij Genemuiden

Schilderij, olieverf op doek. Verso titel 'Bij Genemuiden', linksonder gesigneerd Hendricus Johannes (Henk) van den Ende (Den Haag 1908 -Leiden 1998). In vergulde profiellijst.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen 40 x 50,5 cm, lijst 59 x 69 cm
Conditie Goede staat, minieme beschadigingen aan lijst
Huidig bod € 60
Verkocht voor € 60
Vorig kavel Volgend kavel