Kavel 1927 Hollandse School 20e eeuw
Kavel 1927. Hollandse School 20e eeuw

Gouache op papier, voorstelling van bloemen in een mand. Ongesigneerd, Hollandse School 20e eeuw

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Huidig bod € 10
Verkocht voor € 10
Vorig kavel Volgend kavel