Kavel 1955 Hollandse School 20e eeuw
Kavel 1955. Hollandse School 20e eeuw

Schilderij, olieverf op doek. Twee ruiters op een paard. Ongesigneerd, Hollandse School 20e eeuw.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen 50 x 70 cm
Conditie Lichte beschadigingen
Huidig bod € 20
Verkocht voor € 20
Vorig kavel Volgend kavel