Kavel 1933 Hollandse School 20e eeuw - Martinitoren Groningen
Kavel 1933. Hollandse School 20e eeuw - Martinitoren Groningen

Ets op papier, voorstelling van de Martinitoren te Groningen met figuren in de sneeuw. Rechtsonder onduidelijk gesigneerd.

Taxatiewaarde € 30 - € 50
Afmetingen 49,5 x 29 cm, lijst 67 x 47 cm
Conditie Vergeeld
Huidig bod € 25
Verkocht voor € 25
Vorig kavel Volgend kavel