Kavel 1867 Hollandse School 20e eeuw - stadsgezicht Dordrecht
Kavel 1867. Hollandse School 20e eeuw - stadsgezicht Dordrecht

Schilderij, olieverf op doek. stadsgezicht Dordrecht. Het betreft het Groothoofd in Dordrecht, waar de Merwede, Oude Maas en Noord samenkomen. Linksonder onduidelijk gesigneerd. Op spieraam tekst 'Kunsthandel A.v.d. Karbargeboer Amsterdam - Den Haag'

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen 24,5 x 18,5 cm, lijst 31 x 25 cm
Conditie Craquele, licht verfverlies, oppevlaktevuil
Huidig bod € 25
Verkocht voor € 25
Vorig kavel Volgend kavel