| Kavel | 2031. Huibert Schallenberg |
| Omschrijving | Schilderij, olieverf op doek. "Stilleven Zinnia's", rechtsonder gesigneerd Huibert Schallenberg. |
| Taxatiewaarde | € 60 - € 80 |
| Veiling | Sessie V - 19 december 2025 |
| Afmetingen | 30 x 40 cm |
| Huidig bod | € 50 |
| Verkocht voor | € 50 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |