Kavel 2031 Huibert Schallenberg
Kavel 2031. Huibert Schallenberg

Schilderij, olieverf op doek. "Stilleven Zinnia's", rechtsonder gesigneerd Huibert Schallenberg.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen 30 x 40 cm
Huidig bod € 50
Verkocht voor € 50
Vorig kavel Volgend kavel