Kavel 2291 Indonesisch filigrain zilveren model
Kavel 2291. Indonesisch filigrain zilveren model

Een 20e eeuws zilveren of verzilverd filigrain model, Indonesisch, koets met twee paarden, in glazen vitrine.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen 22 x 9 x 12 cm
Conditie Glas vuil aan de binnenzijde
Huidig bod € 60
Verkocht voor € 60
Vorig kavel Volgend kavel