Kavel 1840 Indonesische School 20e eeuw - zittend naakt
Kavel 1840. Indonesische School 20e eeuw - zittend naakt

Schilderij, olieverf op doek. Zittend naakt. Linksonder gesigneerd 'Yasun' (Indonesië, 20e eeuw), gedateerd 1989.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen 60 x 80 cm, lijst 74 x 94 cm
Huidig bod € 20
Verkocht voor € 20
Vorig kavel Volgend kavel