Kavel 2227 Johannes Elsinga (1893-1969) - 2x ets 'St. Bavo'
Kavel 2227. Johannes Elsinga (1893-1969) - 2x ets 'St. Bavo'

Lot van twee etsen op papier, voorstelling van vrouwen in klederdracht in een kerk, getiteld 'St. Bavo' en 'in de St Bavo Haarlem'. Beide gesigneerd Johannes Elsinga (Wommels 1893 – Leeuwarden 1969).

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Etsen 17,5 x 8 cm, lijsten 42 x 32 cm en 31,5 x 22 cm
Conditie Eén lijstje licht beschadigd
Huidig bod € 10
Verkocht voor € 10
Vorig kavel Volgend kavel