Kavel 2186 Jugendstil taartschep, van Engelen Schoonhoven 1927
Kavel 2186. Jugendstil taartschep, van Engelen Schoonhoven 1927

Een vroeg 20e eeuwse tweede gehalte (835/1000) zilveren taartschep, Jugendstil. Gemerkt met lopende leeuw, minervakopje, jaarletter R (1927) en meesterteken 'GE1' = G.A. van Engelen, Schoonhoven 1926 tot 1957.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Lengte 21 cm
Conditie Lichte gebruikssporen
Huidig bod € 50
Verkocht voor € 50
Vorig kavel Volgend kavel