| Kavel | 1917. Lot divers keramiek en porselein, o.a. Tichelaar en Pieter Groeneveldt |
| Omschrijving | Lot divers porselein en keramiek, waaronder vier Engelse kop en schotels met transferdecor, 18e eeuws Chinees schoteltje met decor van kostbaarheden, twee Tichelaar Makkum schotels, een 19e eeuws bruin aardewerken puddingvorm en een aardewerken schaaltje, gemert Pieter Groeneveldt. |
| Taxatiewaarde | € 50 - € 70 |
| Veiling | Sessie V - 19 december 2025 |
| Afmetingen | Doorsnede Groeneveldt schaaltje 17 cm |
| Conditie | Eén Engels kopje gelijmd, één met haarlijn, één schotel met starbarst, |
| Huidig bod | € 55 |
| Verkocht voor | € 55 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |