Kavel 2108 Lot divers kristal, o.a. met zilver
Kavel 2108. Lot divers kristal, o.a. met zilver

Lot divers glas en kristal: een antiek 19e eeuws Frans karafje met emaille beschildering, met daarbij een bijpassend glas. en zes 19e eeuwse kristallen borrelglaasjes met vergulde rand en geslepen decor van druivenranken.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen Hoogte karaf 22 cm, hoogte glaasjes 9,7 cm
Conditie Lichte gebruikssporen
Huidig bod € 25
Verkocht voor € 25
Vorig kavel Volgend kavel