Kavel 1970 Lot divers Tichelaar Makkum (10x)
Kavel 1970. Lot divers Tichelaar Makkum (10x)

Lot divers 20e eeuws Tichelaar Makkum, waaronder een polychrome kwispedoor, twee kommen, een schaaltje met tweede gehalte (835/1000) zilveren beugel en een fruittestje op onderschotel.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Doorsnede kwispedoor 15,5 cm
Conditie Over het algemeen goede staat, testje met restauraties op de rand
Huidig bod € 80
Verkocht voor € 80
Vorig kavel Volgend kavel