Kavel 2045 Lot divers Tichelaar Makkum (5x)
Kavel 2045. Lot divers Tichelaar Makkum (5x)

Lot divers 20e eeuws Tichelaar Makkum, polychroom gedecoreerd, bestaande uit een dekselpot, jardiniere, theebus, theepot en melkkan.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Hoogte melkkan 15 cm
Conditie Theepot met chip op de rand van de dekel, jardiniere met kleine chip op hoekje
Huidig bod € 50
Verkocht voor € 50
Vorig kavel Volgend kavel