Kavel 2155 Lot divers zilver, o.a. naaischaar, rokhaak en montuur voor speldenkussen
Kavel 2155. Lot divers zilver, o.a. naaischaar, rokhaak en montuur voor speldenkussen

Lot diverse tweede gehalte (835/1000) zilveren attributen: een antieke 18e of 19e eeuwse naaischaar, een 20e eeuwse rokhaak in Louis XV stijl, van der Meulen Joure, een breinaaldenkoker en een zilveren montuur voor naaikussen.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen Lengte naaldenkoker 18,5 cm
Conditie Lichte gebruikssporen
Huidig bod € 70
Verkocht voor € 70
Vorig kavel Volgend kavel