Kavel 2254 Lot diverse aardewerken borden en tegels, o..a Tichelaar Chinezen
Kavel 2254. Lot diverse aardewerken borden en tegels, o..a Tichelaar Chinezen

Lot diverse aardewerken borden en tegels: twee achtkantig polychroom gedecoreerde wandborden met afbeelding van vogel, gemerkt ‘Makkum’, een polychroom Tichelaar schoteltje, en drie tegels, waaronder twee Tichelaar tegels met voorstelling van Chinezen.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Doorsnede wandborden 25 cm
Huidig bod € 45
Verkocht voor € 45
Vorig kavel Volgend kavel