Kavel 2195 Lot diverse wanddecoraties (5x)
Kavel 2195. Lot diverse wanddecoraties (5x)

Lot diverse wanddecoraties, waaronder een foto van de melkfabriek van Oudkerk in lijst, een aquarel, gesigneerd Jan Welles (1910-2001), en een 19e eeuws spel ‘Het nieuw Arlequin spel.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen Diverse condities
Conditie Spel 39 x 29 cm
Huidig bod € 55
Verkocht voor € 55
Vorig kavel Volgend kavel