Kavel 2025 Lot diversen (5x), o.a. 18e eeuwse schoengesp
Kavel 2025. Lot diversen (5x), o.a. 18e eeuwse schoengesp

Lot diversen, waaronder een antieke 18e eeuwse zilveren schoengesp, gemerkt ‘AO’ = Age Oosterwerf, werkzaam te Sneek van 1774 tot 1812, en een 19e eeuwse tweede gehalte (835/1000) breinaaldenkoker.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Diverse condities, breinaaldenkoker met schade
Conditie Lengte breinaaldenkoker 14 cm
Huidig bod € 55
Verkocht voor € 55
Vorig kavel Volgend kavel