Kavel 1904 Lot Duits aardewerk (2x)
Kavel 1904. Lot Duits aardewerk (2x)

Twee steengoed kruiken: een bruingeglazuurde schenkkan met oor, ca. 1600 en een grijsgeglazuurde kruik met draairingen op de buik en hals, Siegburg, 15e eeuws.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen Hoogte 15,5 cm
Conditie Beide gerestaureerd en met beschadigingen
Huidig bod € 50
Verkocht voor € 50
Vorig kavel Volgend kavel