| Kavel | 1720. Lot koekplanken (6x) |
| Omschrijving | Lot koekplanken met onder andere een voorstelling van een schip, leeuw en koe, een hart en varken, wapens en diverse personen en figuren. De plank met de wapens is gesigneerd IVW. |
| Taxatiewaarde | € 50 - € 100 |
| Veiling | Sessie V - 19 december 2025 |
| Afmetingen | Grootste plank 44,5 x 12 cm |
| Conditie | Goede conditie |
| Huidig bod | € 120 |
| Verkocht voor | € 120 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |