Kavel 1720 Lot koekplanken (6x)
Kavel 1720. Lot koekplanken (6x)

Lot koekplanken met onder andere een voorstelling van een schip, leeuw en koe, een hart en varken, wapens en diverse personen en figuren. De plank met de wapens is gesigneerd IVW.

Taxatiewaarde € 50 - € 100
Afmetingen Grootste plank 44,5 x 12 cm
Conditie Goede conditie
Huidig bod € 120
Verkocht voor € 120
Vorig kavel Volgend kavel