Kavel 1823 Lot koekplanken (8x)
Kavel 1823. Lot koekplanken (8x)

Lot koekplanken met onder andere een voorstelling van paard met koets, een geit, een vaas en diverse personen. De plank met de vaas is op de voorkant gesigneerd met JC.

Taxatiewaarde € 50 - € 100
Afmetingen Grootste plank 30,5 x 16 cm
Conditie Goede conditie
Huidig bod € 120
Verkocht voor € 120
Vorig kavel Volgend kavel