Kavel 1931 Lot met diverse aardewerk en porselein.
Kavel 1931. Lot met diverse aardewerk en porselein.

Lot met divers aardewerk en porseleinen artikelen. Bestaande uit stroopkannen, Tichelaar schotel, Franse warmte stenen, antieke glazen en opaline vaas.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Diverse formaten
Conditie Gebruikssporen en kleine beschadigingen.
Huidig bod € 35
Verkocht voor € 35
Vorig kavel Volgend kavel