Kavel 2080 Lot met diverse aardwerken en porseleinen schotels.
Kavel 2080. Lot met diverse aardwerken en porseleinen schotels.

Lot met diverse aardwerken en porseleinen schotels. Waaronder P. Regout, patronen Mikado en Trancrede. Hierbij een aantal schotelsmet Sweibelmuster decor. Vroeg 20e eeuws.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Grootste schotelis 28 cm doorsnede
Conditie Gebruikssporen, maar gaaf.
Huidig bod € 20
Verkocht voor € 20
Vorig kavel Volgend kavel