Kavel 1862 Lot tegels, 17e en 18e eeuws (5x)
Kavel 1862. Lot tegels, 17e en 18e eeuws (5x)

Lot van 17e en 18e eeuwse Nederlandse tegels, blauw-wit, polychroom en één mangaan. Waaronder een 17e eeuwse blauw-witte tegel met voorstelling van een dansende boer.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen 13 x 13 cm
Conditie Diverse condities
Huidig bod € 150
Verkocht voor € 150
Vorig kavel Volgend kavel